Provoz přerušen

Naše služby

Hlídání dětí

Hlídání dětí zajišťujeme/garantujeme výhradně pracovnicemi s kvalifikací zdravotní sestry, proto jsou naše služby na nejvyšší profesionální úrovni.

Hlídáme děti od narození bez omezení věku, akutně i chronicky nemocné, pravidelně i jednorázově (péče o dítě v časové nouzi).

Také nabízíme hlídání dětí se závažnými zdravotními problémy, vyžadující odbornou obsluhu přístrojů apod.

Chůva (zdravotní sestra), která dochází do rodiny, se orientuje v problematice pediatrie, zná zásady první pomoci dítěti a prevence úrazů. Má osvojeny dovednosti v péči o dítě.

Pro stálé klienty zajišťujeme péči vykonávanou stále stejnou chůvou.
Dítě si na chůvu zvykne a vytváří si k ní vztah. Rodiče získají důvěru k chůvě a klid v době své nepřítomnosti u dítěte. Chůva se lépe přizpůsobí dennímu režimu dítěte, jeho povaze a potřebám. Může dobře působit na jeho zdravém rozvoji a osvojování dovedností.

Vize

Snažím se o zavedení agentury, která bude jedinečná svou odborností a přístupem k dítěti a rodině. Bude schopna vyhovět všem maminkám, které se na nás obrátí se svými požadavky a respektovat individualitu každé rodiny. Vytvoří takové podmínky, které alespoň v naší agentuře nabourají mýty o chůvách a pozvedne úroveň péče o dítě.

Využijte našich služeb

Objednejte si hlídání dětí a chůvičku pro vaše děti! Stačí, když vyplníte jednoduchý online formulář.

Objednávka